Montáž a nastavení kompletního systému restaurace.

Používáme převážně restaurační systém AWIS Gastro

Pokladní systémy pro restaurace AWIS GASTRO obsahují software - program pro obsluhu „Kasa“, kterým se provádí účtování na stoly. Dále obsahuje například automatické odečítání surovin ze skladu (či více skladů), databázi zákazníků (jejich útratu, fotografii, počet návštěv…) či rozvážkový systém (propojený na mobilní telefon). Druhá část pokladního systému pro restaurace obsahuje - manažerskou část „Office“ pro statistiky, tržby, fakturace, zrcadla a inventury, normování, tvorbu kalkulací a směsí, nastavení měny, platebních karet a stravenek, denní přehledy a grafy, docházku zaměstnanců a další propracované funkce. V ceně pokladního systému je automaticky také síťové řešení a propojení přes internet. Propojení přes internet je ceněn zejména pro provoz a kontrolu z domova či jiného pracovního místa.

Software obsahuje mimo jiné i mapu stolů - možnost přesného nákresu vaši restaurace se skutečným umístěním stolů.

Dále je možnost přidat pokladní modul, který umožňuje propojení pokladního systému AWIS s mobilním terminálem nebo tabletem pro aplikaci mobilní číšník. Ten je určen pro vzdálenou obsluhu v restauraci, kavárně, hotelu, pizzerii a jiném provozu se vzdáleným posezením, jakými jsou letní zahrádky a terasy. Obsluhující zadává do aplikace objednávky, které posílá prostřednictvím sítě Wi-fi rovnou na bar nebo do kuchyně, rovněž může účtovat a kasírovat zákazníky kdekoliv v terénu. Hlavní výhodou je rychlé a velmi operativní objednávání a kasírování zákazníků. Modul lze také připojit na přenosný pokladní terminál pro bezhotovostní platbu kartou nebo na přenosnou tiskárnu účtenek.

Co je mobilní číšník
Mobilní číšník je pokladní software - aplikace, kterou lze použít pro tablet, pocket PC, PDA a jiné mobilní terminály a pokladny. Jedná se o software pro pokladní systém přizpůsobený mobilnímu zařízení. Umožňuje obsluze mít nabídku stále u sebe v mobilním zařízení, což zaručuje rychlejší účtování, celkové zvýšení efektivity práce zaměstnanců a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Rychlejší odbavování v restauračních a gastronomických provozech výrazně pomáhá ke zvyšování tržeb.
Pokladní a restaurační systémy
BOHA Elektro s.r.o.